3499 грн.
ФЛЕКСОТРИНОЛ - ЛУЧШИЙ КОМПЛЕКС
ДЛЯ ВОССТАНОВЛЕНИЯ РАБОТЫ СУСТАВОВ
Вернуться на главную страницу
 
 
 
Флексотрінол містить такі активні інгредієнти: глюкозамін - 150 мг, хондроїтину сульфат - 150 мг, метилсульфонілметан - 50 мг, екстракт кошачого кігтю - 50 мг, вітамін С - 30 мг, вітамін Е - 10 мг.

Глюкозамін відноситься до класу аміноцукрів, які беруть участь у формуванні сполучної тканини організму: хрящів, зв'язок, сухожиль, міжхребцевих дисків, клапанів серця, синовіальної (суглобової) рідини, нігтів, волосся тощо. Цей компонент є необхідним для нормального утворення суглобової рідини, хряща і сполучної тканини.

Хондроїтин сульфат - полісахарид, який має тропність до хрящової тканини, ініціює процес фіксації сірки в процесі синтезу хондроїтинсірчаної кислоти, що в свою чергу, сприяє відкладенню кальцію в кістках. Хондроітин сульфат сприяє активній регенерації хряща - має високі хондропротекторні властивості. Стимулює синтез гіалуронової кислоти, зміцнюючи структури сполучної тканини, в тому числі хрящ та кістку. Пригнічує дію протеолітичних ферментів, руйнуючих хрящ. Має протизапальні властивості. Синергітична дія у парі з глюкозаміном сприяє виробленню колагену, що необхідно для формування хрябцевої тканини.

Метилсульфонілметан (МСМ) - це продукт органічного походження, що містить сірку. Входить до складу структурних компонентів хрящової тканини і безпосередньо бере участь в її формуванні. Має протизапальні властивості. Бере участь у формуванні сполучної тканини, біосинтезі колагену, що сприяє еластичності шкіри і зміцненню м'язів, сприяє швидшому зрощуванню кісток при переломах та загоєнню ран. Чинить детоксикаційну дію на організм в цілому.

Котячий кіготь - дикоросла ліана, що виростає в важкодоступних районах перуанських джунглів. Рослина широко використовується у народній медицині як загальнозміцнюючий, імуностимулюючий та протизапальний засіб.

Вітаміни C і E є критичними реакційноздатними агентами в процесі вироблення колагену; сприяють підсиленню імунітету.

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: глюкозамін - 150 мг, хондроїтину сульфат - 150 мг, метилсульфонілметан - 50 мг, екстракт кошачого кігтю - 50 мг, вітамін С - 30 мг, вітамін Е - 10 мг; допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кремнію двоокис аморфний (орісіл), кальцію стеарат; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки - 0,5 г, жири - 0,15 г, вуглеводи - 6,0 г; 116,05 кДж (27,35 ккал).

Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування: рекомендується як додаткове джерело біологічно активних речовин з хондропротекторними властивостями з метою нормалізації функціонального стану кісток (у тому числі при переломах) та суглобів у осіб з дегенеративно-запальними захворюваннями суглобів та хребта. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 2 капсули на добу під час прийому їжі; запивати достатньою кількістю питної води. Термін вживання: 3 місяці. При необхідності курс застосування можна повторити.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів.
www.flexotrinol.com.ua (c) 2017-2018

Информация на сайте www.flexotrinol.com.ua предназначена для ознакомления

Данная информация не является пособием по лечению и несет информационный характер.
Перед применением рекомендуется консультация врача.
ЗАКАЗАТЬ
ЗАКАЗАТЬ